Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Kurzy a výuky

Ověřila jsem si, když jsem začínala pracovat s kartami, jak je těžké se naučit věštit z karet pomocí knih, které hodně hovoří a málo řeknou. Dodala jsem si odvahy a rozhodla jsem se na věštění podívat vlastníma očima a vlastním rozumem.
Na to ,aby jste se naučili s kartami pracovat a opravdu je správně chápali, nestačí si vzít jen knihu, plnou návodů a významů jednotlivých karet, je potřeba vědět více a já jsem se rozhodla, že vám tuto zkušenost jak opravdu kartám porozumět předám v rámci výuky .
Pro ty, kteří mají zájem se karty naučit a jsou opravdu odhodlaní, mají čas na výuku docházet a studovat karty i doma pak je možnost se přihlásit buď telefonicky 775498505 nebo přes e-mail  mysteria.com@seznam.cz, kde si domluvíme osobní konzultaci která je nutná k přihlášení do kurzu. Během konzultace, se o sobě dozvíme více a já si hlavně prověřím jestli jste schopni kartám porozumět . Mým cílem výuky je ,aby případný zájemce tajemství karet opravdu pochopil a nevyhodil peníze jen tak . Jsou důležité výsledky , které mě při úspěšném zakončení kurzu velmi těší a absolventa kurzu také, kdy máme ze společné spolupráce radost.
Kurz mariášových karet
Skládá se z deseti výukových hodin ,jedna hodina výuky vychází na 350kč .Kurz se platí najednou. Dostanete balíček mariášových karet , podklady na výuku, propisku a zápisník.
 
Kurz cikánských karet
Je rychlejší a mnohem lehčí skládá se z pěti výukových hodin ,jedna hod.vychází na 300kč. Dostanete cikánské karty  ,propisku a zápisník.
 

 

 

TOPlist